המלצות

לקוחות מספרים

מקצוען אמיתי! נועם, איש מקצוע מצוין! אמין, שרותי ויעיל! מגיע לבית הלקוח בהתראה קצרה , מזהה מיד את התקלות ופותר בצורה יעילה ומהירה. ממליצה בחום!!
סיגל
שירות אמין, זמין ומצוין הייתה לי תקלה במחשב - התקשרתי לדאבל קליק והטכנאי הגיע בתוך שעה! לאחר שהבין שמדובר בתקלה מורכבת, לקח את המחשב למעבדה, תיקן והחזיר לאחר יום. התעקש לפתור את כל הבעיות במחשב - היה נחמד, שירותי מאד וגבה מחיר הוגן ביחס לשירות. ממליץ בחום.
אבי
שרות מקצועי, אמין ומהיר הייתה לי בעיה עם המחשב הנייד, התיקון בוצע באופן מהיר ויעיל. לאחר מספר ימים אף קיבלתי טלפון לוודא שהמחשב עובד לשביעות רצוני. שרות מעולה! מומלץ בחום.
גל
איש מחשבים מעולה, ואיש אמין נועם איש מחשבים מקצועי מאוד, אמין ביותר ונעים לעבודה. ממליצה מכל הלב.
הלן
מרוצה מאד! שירות מקצועי ואדיב מאד. מחירים הוגנים . ממליצה בחום!
תמר
זמין, מהיר, אמין ושירותי! נועם הגיע לאיסוף המחשב בביתי באותו יום, בדק את המחשב והגדיר באופן ברור את הבעיה ואופן הפתרון. על הבדיקה לא גבה תשלום. מושלם 🙂
יולה
מרוצה מאד! שירות מקצועי ואדיב מאד. מחירים הוגנים . ממליצה בחום!
תמר
שירות אמין, זמין ומצוין! הייתה לי תקלה במחשב - התקשרתי לדאבל קליק והטכנאי הגיע בתוך שעה! לאחר שהבין שמדובר בתקלה מורכבת, לקח את המחשב למעבדה, תיקן והחזיר לאחר יום. התעקש לפתור את כל הבעיות במחשב - היה נחמד, שירותי מאד וגבה מחיר הוגן ביחס לשירות. ממליץ בחום.
אבי
פניתי לדאבל קליק לצורך רכישת מחשב. ההתנהלות שלהם מעולה. שירות טוב, היו אדיבים. שירות מהיר, ההספקה היתה בזמן. המחיר בהתאם. לא ביררתי מחירים. פניתי לדאבל קליק כי הם קרובים אלי.
יגאל
טכנאי מחשבים אלוף שירותי ואמין!! לא לוקח שכר עבור בדיקה. ממליץ בחום
נתי
שירות נהדר. כבר כמה שנים שאנחנו נעזרים בנועם, הוא טיפל במחשבים שלנו גם בהשתלטות על המחשב מרחוק (נוח מאד כשלא צריך לנסוע לשום מקום!) וגם במעבדה. תמיד נהנינו משירות טוב, מחירים טובים והעיקר אמינות גבוהה! זמין, אדיב ומקצועי. ממליצה בחום.
אורית
שירותי מאוד, אלוף בלימצוא פתרונות גם מחוץ לקופסא ואמין מאוד. אצלי מחשבים זה דבל קליק.
יהודית

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דאבל קליק, הינה חברה צעירה ודינאמית אשר הוקמה במטרה לתת מענה במגוון תחומי המחשוב במסגרת הסכם שירות תקופתי או על פי קריאה. 

נגישות
גלילה למעלה